Kontakt UNGA

Medarbetare UNGA 
Foto: Karin Oddner

 

 

Annika Johansson
Verksamhetschef  UNGA
0708-20 58 83 • annika.johansson@musikisyd.se

 

Anna-Carin Fogelqvist
Projektledare UNGA Musik i Syd Utvecklingscentrum
0705–92 52 01 • anna-carin.fogelqvist@musikisyd.se

 

Camilla Jonasson
Samordnare Skapande Skola (tjänstledig)
0707–20 58 11 • camilla.jonasson@musikisyd.se

 

Alice Samoilova
Producent  UNGA
0703-31 12 06 • alice.samoilova@musikisyd.se

 

Gunilla Feinberg
Producent  UNGA
0708-20 58 97 • gunilla.feinberg@musikisyd.se

 

Karin Holmström
Producent  UNGA
0702-20 58 46 • karin.holmstrom@musikisyd.se

 

Laif Carr
Producent  UNGA och musiker
0702–98 81 41 • laif.carr@musikisyd.se

 

Marika Yamoun 
skribent UNGA Musik i Syd Utvecklingscentrum
0708-20 58 99 • marika.yamoun@musikisyd.se

 

Ida Fredriksson
Kommunikatör
0708-20 58 45 • ida.fredriksson@musikisyd.se

 

Anna Karlsson
Receptionist/ bitr. musiksekreterare
044-20 58 81 • anna.karlsson@musikisyd.se

 

 

Gustaf Säfström
Producent UNGA Musik i Syd
0708-20 58 11 • gustaf.safstrom@musikisyd.se

 

 

Våra båda ensembler – Musica Vitae och Ensemble Mare Balticum – har en bred och etablerad verksamhet för barn och unga.
Kontakta respektive producent!

 

Jesper Hamilton, producent Ensemble Mare Balticum,
0703-20 58 33 • jesper.hamilton@musikisyd.se

 

Susanne Rydén, orkesterchef Musica Vitae,
0705-43 75 09 • susanne.ryden@musicavitae.com

 

 

 

UNGA_figur_rod

 

App och hoppa!
Ladda ner vår App 

MusikA – musik och rörelse i förskolan
Anpassad för iPads.
Version: iOS 7.0 eller senare.

 

I år fortsätter vi att utveckla MusikA-appen och vi vill gärna veta och ta avstamp i vad du som använder den tycker.

Har du fem minuter över så hjälp oss gärna att utvärdera MusikA i vår enkät. Tack för att du hjälper oss att bli bättre!

Klicka här för att komma till vår enkät.